استایل لباس نوزادان پسر

 کاغذ دیواری هارمونی

خانوم هایی که فرزند پسر دارند معمولا از بابت اینکه نمی توانند مانند مادرانی که دختر دارند، از خرید لباس ها و پوشاندن آن ها به فرزند خردسالشان لذت ببرند، ابراز ناخورسندی می کنند.

ما می خواهیم در این مقاله ثابت کنیم که اگرچه مجموعه لباس های پسران ساده تر هستند و نسبت به لباس های دخترانه تنوع کمتری دارند اما باز هم انتخاب استایل پوشش پسران می تواند به اندازه ی انتخاب لباس برای یک دختر کوچک دلچسپ باشد.

در این جا ایده هایی را برای استایل نوزاد پسر شما ارائه می دهیم:

از تی شرت های خاص استفاده کنید

لباس پسرانه

طرح های لباس های کودکان بسیار متنوع و جالب هستند. اغلب مادران تصور می کنند که لباس پسران یا هیچ طرحی نباید داشته باشد و یا طرح آن باید از شخصیت های کارتونی الهام گرفته باشد.

اما ما به شما می گوییم که چنین تصوری را کنار بگذارید...

تی شرت هایی وجود دارند که روی ان ها نوشته ها و یا طرح های هنری (مثل تصویر یک قایق یا چرخ یا...) وجود دارند. از آن ها برای نوزادتان استفاده کنید و ببینید که با چنین تی شرت هایی چقدر نوزاد شما شیک تر و با نمک تر به نظر می رسد.

 

لایه ها را در نظر بگیرید:

کاغذ دیواری در شیراز

لایه ها استایل پوشش را شیک تر و جذاب تر نشان می دهند. از انواع ژاکت های کتونی، پشمی، بافت، پلیور ها و جلیقه ها در پوشش نوزادتان استفاده کنید.

شلوارها

در فروشگاه ها معمولا گزینه های خوبی برای شلوار نوزادان پسر به چشم می خورند. از شلوار های جین و کتونی و پشمی و نخی گرفته تا شلوارک های مختلف با جنس ها و اندازه های متفاوت...

شما می توانید هر لباس را با چندین شلوار مختلف ست کنید. تنها توجه داشته باشید که پوشش کلی فرزندتان هماهنگ باشد چه از نظر رنگ و چه از نظر جنس...

به عنوان مثال هرگز از یک شلوار پشمی در کنار یک لباس مدل مردانه ی نخی استفاده نکنید!

به لباس های جانبی رجوع کنید:

کاغذ دیواری در شیراز

برای یک پسر شما می توانید از انواع آیتم های جانبی بهره ببرید:

1** کلاه ها

لباس نوزاد پسر 

از کلاه های مختلف مانند کلاه پینوکیو یی، نقاب دار، بیس بالی، خبرنگاری، بافتنی و ... استفاده کنید تا کوچولویتان با نمک تر به نظر برسد.

2** گردنی

لباس پسر بچه

از شال گردن ها، کراوات های کوچک، دستمال گردن ها و پاپیون ها نیز غافل نشوید.

3** کمر بند

للباس کودک 

کمربند های زینتی متنوعی را می توانید بسته به لباس های فرزندتان انتخاب کنید و در پوشش او به کار ببرید.

کفش ها نیز بسیار مهم هستند

مدل کفش فرزندتان در پوشش کلی او بسیار تاثیر است. مراقب باشید که رنگ کفش و جوراب با سایر لباس های فرزندتان هم خوانی داشته باشد.

نکته: هرگز شلوار پارچه ای نخی را همراه با کفش ورزشی به کار نبرید.

چند نکته و سخن پایانی:

نکته: انتخاب رنگ لباس کودک بسیار اهمیت دارد. اگر می خواهید تضاد رنگی داشته باشید یک رنگ را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و از رنگ متضاد آن به میزان کمتر در بخش های مختلف استفاده کنید.

نکته: برخی از لباس های نزادان به جنسیت مشخصی تعلق ندارند و هم پسران و دختران می توانند آن را بپوشند اما معمولا در فروشگاه ها این لباس ها در بخش لباس های دخترانه قرار داده می شوند. پس هنگام خرید لباس کمی حوصله به خرج دهید و قسمت لباس های دخترانه را نیز ببینید.

نکته ی پایانی: نوزادتان را یک مینی مرد در نظر بگیرید!

شاید بتوان گفت که نوزادی که شلوار جین و کفش های کوچک همراه با یک پلیور ساده به تن دارد با نمک ترین کوچولو ی دنیا به نظر برسد. کوچولوی خودتان را یک مرد کوچک ببینید و همواره سعی کنید بهترین ها را برای او انتخاب کنید.