مطالب سایت

 انواع سبک های دکوراسیون داخلی
اگر می خواهید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید و البته نمی دانید که در نهایت دوست دارید نمای خانه تان به چه شکلی درآید، ما مطالعه ی این مقاله را به شما توصیه می کنیم.
دکوراسیون داخلی به سبک آسیایی
هنگامی که صحبت از دکوراسیون آسایی می شود اغلب مردم به چین یا ژاپن فکر می کنند اما سبک دکوراسیون داخلی آسیایی فراتر از استایل های این دو کشور بوده و شامل هند، تایلند، سنگاپور، خاورمیانه و سایر کشور هایی که معماری داخلی با شکوهی دارند می شود.
گیاهان زینتی در دکوراسیون خانه
در این مقاله گیاهانی را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر داشتن زیبایی فوق العاده، نیاز به مراقبت زیادی ندارند و می توانند در محیط های سرپوشیده مانند خانه های آپارتمانی به خوبی رشد کنند و سرزنده باقی بمانند.
ایده هایی برای دکوراسیون دفتر کار
اگر بتوانید محیط کار خود را جذاب تر و زیباتر کنید می توانید از کار کردن در آن لذت ببرید و مدت زمان بیشتری را بدون خستگی و احساس کسالت به کار کردن بپردازید. ما در اینجا ایده هایی را برای دکوراسیون محل کارتان به شما ارائه می دهیم.
استایل لباس نوزادان پسر
خانوم ها فکر می کنند که نمی توان پوشش نوزادان پسر را مانند دختران متنوع و جذاب انتخاب کرد. ما در این مقاله ثابت می کنیم که این تنها یک تصور غلط است و ایده هایی جالب را برای پوشش نوزادان پسر به شما ارائه می دهیم.
اصول انتخاب مبلمان
مبلمان یکی از ارکان اصلی دکوراسیون به خصوص در خانه های با متراژ کم می باشد. بنابراین بسیار مهم است که هنگام خرید مبلمان دقت کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین مبلمان را برای منزل خود انتخاب کنید.
نورپردازی قسمت های مختلف خانه چگونه باید باشد؟
محیطی که در آن زندگی می کنیم اگر نور پردازی مناسبی نداشته باشد میتواند در روحیه ما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. این که یک نفر از محیط خانه اش بیزار می شود و دلیلش را هم نمیداند ممکن است ناشی همین مسائل باشد
راهنمای دکور اتاق کودک
اتاق کودک تاثیر بسیار زیادی در شکل گیری شخصیت و علایق وی دارد. انتخاب رنگ و کاغذ دیواری مناسب می تواند این تاثیر را خوب یا بد کند پس بهتر است با چند نکته در این زمینه آشنا شوید
چگونه اعلام وای فای عمومی در اندروید را خاموش کنیم
برخی مکان ها عمومی مانند کافی شاپ ها، مراکز خرید، کتابخانه ها و غیرع جهت ارائه خدمات اینترنت رایگان تجهیزات وای فای را در مرکز خود راه اندازی می کنند که اگر قابلیت هات اسپات نیز روی آن ها فعال باشد ممکن است اعلان های آزار دهنده ای روی تلفن هوشمند شما ظاهر شود
چگونه با سخنان خود دیگران را متقاعد کنیم
اکثر رهبران بزرگ دنیا چه در زمینه های سیاسی و چه در زمینه های تولید محصولات شگفت انگیز قبل از هر چیز دارای هنر متقاعد کردن دیگران بوده اند. در این مطلب روش های متقاعد کردن دیگران را بررسی خواهیم کرد